Programista PHP

Opis stanowiska:

Do naszego zespołu poszukujemy specjalisty, który będzie odpowiedzialny za rozwój systemów e-commerce tworzonych w języku PHP, w szczególności w oparciu o platformę Magento. Szukamy osób z doświadczeniem, ale przewidujemy również możliwość zatrudnienia osób z mniejsza praktyką. Poniższe wymagania dotyczą tzw. kandydata idealnego. Jeżeli spełniasz je częściowo również zachęcamy Cię do aplikowania.

Wynagrodzenie:

Młodszy Programista PHP/ Junior Developer PHP: 3000 – 5000 zł netto

Programista PHP/ Developer PHP: 5000 – 8000 zł netto

Starszy Programista PHP/ Senior Developer PHP: 8000 – 12000 zł netto

Rodzaj umowy: faktura, umowa o dzieło, umowa zlecenie

Wymagania:

– bardzo dobra znajomość PHP i baz danych

– bardzo dobra znajomość technologii internetowych (HTML5, CSS3, JavaScript, Ajax, jQuery)

– znajomość frontendu i backendu (layout frontu w RWD)

– praktyczna wiedza wynikająca z pracy przy projektów webowych w branży e-commerce

– chęć nauki i rozwoju w projektach opartych na platformie Magento

– znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

– zaangażowanie w wykonywaną pracę, solidność, terminowość oraz komunikatywność.

Dodatkowymi atutami będą:

– znajomość platformy Magento

– doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (git, svn)

– znajomość frameworka Zend / Symfony

– umiejętność pracy w środowisku Linux

– umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej

– znajomość bootstrapa

Oferujemy:

– długoterminowe, stabilne zatrudnienie

– udział w tworzeniu i rozbudowie innowacyjnych, ambitnych technologicznie i rynkowo projektów z branży e-commerce

– merytoryczne wsparcie doświadczonych współpracowników i specjalistów

– odpowiedzialne, samodzielne stanowisko czyli możliwość decydowania i wpływania na projekty

– możliwość poznania procesów technologicznych i logistycznych wielu ciekawych branży

– przyjazną, niekorporacyjną i twórczą atmosferę pracy w naszym biurze w centrum Warszawy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV w języku polskim na adres rekrutacja@vlct.com. W tytule prosimy o dopisanie właściwego stanowiska.

W przesłanym CV prosimy o wpisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 Poz. 883, z późn. zm.)”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prześlij CV