Velocity dla ekipy z Fashion Magazine

Zespół redagujący Fashion Magazine wraz z Velocity powołało do życia nową platformę sprzedażową typu online marketplace. Pasaż internetowy Fashionality powstał w odpowiedzi na niszę rynkową w obszarze modowych e-sklepów z towarami wysokiej jakości, tylko od wyselekcjonowanych projektantów. Współpraca obejmowała kreację, frontend, wdrożenie, oprogramowanie oraz project management. Pasaż został oparty na oprogramowaniu Magento – w tej dziedzinie jesteśmy nieskromnymi specjalistami!

W internetowym butiku z ekskluzywną odzieżą najważniejszy jest produkt – to on musi grać pierwsze skrzypce. Dlatego w tworzeniu sklepu postawiliśmy na unikalną kartę produktu i bardzo dobrą ekspozycję zdjęć, które powstawały podczas specjalnych sesji. Zakupy w Fashionality mają być równie przyjemne jak zakupy w luksusowym domu mody.

Fashionality

Ze względu na planowaną premierę serwisu na FashionPhilosophy Week w Łodzi, kluczowym aspektem projektu była terminowość. Krótki czas realizacji i praca pod presją czasu okazały się jednak bardzo motywujące. Wszystkie wyzwania i przeszkody na drodze do sukcesu projektu pokonywaliśmy na bieżąco, ściśle współpracując z klientem – ekipą redagującą Fashion Magazine.

 

Wdrożenie sklepu zrealizowano z dbałością o User Experience i responsywność. Efekt możecie obejrzeć w naszym portfolio lub odwiedzając Fashionality.