Wróć

bistrobox.pl

Zobacz online

O kliencie

BistroBox.PL to kolejna zdrowa inicjatywa, której dodajemy skrzydeł w digitalowym świecie. Istnienie platformy zawdzięczamy dwóm przyjaciółkom z wielkim entuzjazmem do dbania o siebie poprzez zdrowe i niemonotonne jedzenie. Agnieszka i Natalia, głoszące hasło #PięknieJemy ogromną uwagę przywiązują do niecodziennych przepisów i jakości produktów.

Wśród klientów BistroBox jest wiele znanych osób, które zaufały marce.

Strona poświęcona jest opisom diety i ich założeń. Agnieszka i Natalia postawiły sobie za cel nie tylko odchudzić, uzdrowić i odmłodzić klientów, ale przede wszystkim edukować. Chcą, aby zmiany, które wprowadzi ich catering, miały odzwierciedlenie nie tylko w sylwetce, ale także w nawykach oraz codziennym życiu i samopoczuciu klientów.

Oprócz zdrowego ciała i sylwetki dziewczyny dbają także o środowisko. Korzystają z produktów z ekologicznych upraw oraz używają opakowań wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu.

Nasza rola

Analiza przedwdrożeniowa

Integracja z ERP

Support techniczny

Rozwój sklepu

Kluczowe wdrożenia

Strona BistroBox.pl ma charakter wizerunkowy, na czym zależało naszym klientkom. Oparta jest na systemie WordPress.

Zastosowane rozwiązania i technologie

Kluczowym rozwiązaniem w tym projekcie była atrakcyjna prezentacja produktów. Strona została zintegrowana z dedykowanym systemem cateringowym realizujacym proces zamówienia.

Strona została zintegrowana z systemem marketing automation.

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy!