Wróć

borgio.pl

Zobacz online

O kliencie

Borgio miało swoje początki we Włoszech. Sercem marki Borgio.co.pl są wykroje z jednego najbardziej prestiżowych rzymskich zakałdów krawieckich, która pochodzą już z początku XX wieku.

Marka słynnie przez to z garniturów, jakie są idealne dopasowane i najwyższej jakości. Tkaniny, ktorych używają do tworzenia swoich kolekcji to między innymi wełna naturalna, co dodatkowo podkreśla wyrafinowany styl i krój tworzonych ubrań.

Firma charakteryzuje się włoskim wyczuciem estetyki oraz ponadczasowością dzięki dodatkom stworzonym ze szlachetnych materiałów.

Nasza rola

Rozwój Magento

Support techniczny

Kluczowe wdrożenia

Prace nad tym E-commercem skupiały się na spersonalizowaniu pewnych rozwiązań. Klient prosił, abyśmy wdrożyli narzędzia, które ułatwią zarządzanie sklepem w tak dużej firmie jaką jest Recman Sp. z o.o. Poniżej przedstawiamy nasze działania:

  • Uproszczenie procesu zakupowego, w tym łatwe rozróżnienie procesu między paragonem, a fakturą
  • Integracja z systemem baselinker
  • Integracja z systemem marketing automotion

Zastosowane rozwiązania i technologie

W tym projekcie zastosowaliśmy moduł rekomendowanych produktów na podstawie algorytmu rekomendacji opartego na danych. Nasze działania obejmowały także integrację sklepu z wewnętrznym, dedykowanym systemem ERP.

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy!