Wróć

happymama.co.uk

Zobacz online

O kliencie

Happymama.co.uk to e-commerce, który został stworzony z myślą o przyszłych mamach. Asortment sklepu skupia się na odzieży i akcesoriach, jakich Panie używają w trakcie ciąży oraz po niej.

Happymama.co.uk to angielska marka, która stara się zawsze znaleźć najbardziej praktyczne rozwiązanie dla ciężarnych mam oraz tych, które karmią już piersią. Ich odzież sprawia, że Panie czują się swobodnie w trakcie każdego wyjścia, czy też w domu.

Marka stara się łączyć funkcjonalność i komfort, które w tym okresie życia klientek są najważniejsze. Jednak nie przeszkadza im to w tworzeniu modowych looków. W sklepie można znaleźć wiele różnych wzorów ubrań i krojów. Sklep posiada odzież codzienną, ale również kreacje na wyjścia takie jak Babyshower, a nawet ślub.

Nasza rola

Analiza przedwdrożeniowa

Wdrożenie magento

Autorski design

Support techniczny

Działania marketingowe

Kluczowe wdrożenia

Macierzyństwo to nie lada wyzwanie takiemu też musiliśmy sporstać przy okazji tworzenia sklepu. E-commerce Happymama.co.uk posiada bardzo szeroką gamę produktów z zakresu odzieży damskiej ciążowej dlatego też czytelnie skategoryowanie dużej liczby produktów było kluczowe.

Oto inne wyzwania, które sobie postawiliśmy:

  • Atrakcyjna prezentacja produktów
  • Integracja z systemem mailowym

Zastosowane rozwiązania i technologie

Chcieliśmy połączyć użytkowników z możliwe najbardziej zbliżonymi do ich upodobań artykułami, co umożliwiło wdrożenie modułu rekomendowanych produktów na podstawie algorytmu rekomendacji opartego na danych. Dalsza część naszj pracy z produktami polegała na integracji Magento z systemem Baselinker.

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy!