Wróć

hitsalonik.pl

Zobacz online

O kliencie

Spółka Akcyjna Edipresse Polska jest długoletnim graczem na rynku prasowym. Firma ta ma ponad 25 letnie doświadczenie w Polsce i jest częścią Szwajcarskiej grupy.

Na naszym lokalnym rynku w ich portfolio można znaleźć takie tytuły jak Viva, Viva Moda, Party, Mamo to ja oraz wiele innych marek w tym serwisów internetowych. Edipresse to także wydawnictwo, które potrzebowało naszej pomocy w stworzeniu swojego sklepu internetowego, przez który mogą bezpośrednio zarządzać swoją sprzedażą w kanale B2C.

Hitsalonik.pl jest sklepem internetowym, gdzie można zakupić rozrywkę na wysokim poziomie. Według Twoich potrzeb może ona zostać nawet u Ciebie w salonie.

Platforma oferuje najbardziej znane pozycje w Polsce jak i specjalistyczną prasę skierowaną do różnych grup docelowych, takich jak np. wędkarze. W internetowym antykwariacie znajdziemy również tętniące życiem audiobooki. Księgarnia ma także bardzo szeroką ofertę książęk różnych gatunków literackich, a dla osób kochających digital proponuje e-booki.

W hitsaloniku nie zabrakło również mejsca na kategorię planszówki, gry oraz puzzle.

Nasza rola

Analiza przedwdrożeniowa

Integracje magento z ERP

Autorski design

Support techniczny

Kluczowe wdrożenia

Trzaski, wybuchy i wyzwania tego nie brakuje w ofercie asortymentowej Hitsaloniku. U nas panowała nieco bardziej opanowana atmosfera podczas realizowania projektu, jednak wyzwań nie zabrakło, oto kilka z nich:

  • Czytelne skategoryzowaie dużej liczby produktów
  • Wdrożenie zaawansowanej anlityki
  • Integracja z systemem baselinker
  • Zaawansowane działania SEO

Zastosowane rozwiązania i technologie

Sklep internetowy wymagał wdrożenia modułu rekomendowanych produktów na podstawie algorytmu rekomendacji opartego na danych. Dodaliśmy również moduł płatności rekurencyjnych opłacanych z karty płatniczej. E-commerce został także zintegrowany z systemem ERP. Z uwagi na sprzedaż cykliczną czasopism, ułatwiliśmy klientom sklepu ich kupowanie wprowadzająć moduł umożliwiający nabywanie produktów w modelu subskrypcyjnym.

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy!