Wróć

korallo.pl

Zobacz online

O kliencie

Właścicielem sklepu Korallo.pl jest firma jubilerska Tuer Corp założona w 2004 roku. Prowadzą oni sprzedaż pólproduktów do wyrobu biżuterii oraz gotową bożuterię. Swoje produkty oferują na rynku detalicznym oraz hurtowym.

Kolejnym klientem, który postanowił nam zaufać był sklep z elementami do tworzenia biżuterii. Korallo.pl w swoim asortymencie posiada najróżniejsze koraliki, perły, kryształki i wiele innych błyskotek.

Platforma specjalizuje się również w sprzedaży półfabrykantów, narzędzi, opakowań i ekspozytorów. By stworzyć piękne naszyjniki, kolczyki czy inne wyroby jubilerskie wystarczy wejść na ich stronę, można znaleźć tam wszystkie potrzebne elementy do stworzenia kolekcji.

Nasza rola

Analiza przedwdrożeniowa

Integracje magento z ERP

Autorski design

Support techniczny

Kluczowe wdrożenia

Praca z małymi elementami przy wyrobach biżuteryjnych to sztuka cierpliwości i wyzwanie wymagające precyzji. W tym projekcie nie zabrakło również kilku prób doświadczenia naszej agencji: Korallo.pl jest sklepem, który posiada dużą ilość produktów i kategorii, dlatego postawiliśmy na czytelne skategoryzowanie na obydwóch polach. Zaimplementowaliśmy również inne istotne funkcjonalności takie jak:

  • Wdrożenie zaawansowanej anlityki
  • Zaawansowane działania SEO
  • Moduł usprawniający administratorów sklepu dotyczący szybkiej obsługi zamówień czy produktów, marketingu i banerów promocyjnych
  • Moduł obsługi zwrotów
  • Autoanulacja zamówień nieopłaconych
  • Przypomnienie o niezapłaconym zamówieniu i umożliwienie opłacenia go ponownie
  • Zaawansowane raporty sprzedaży

Zastosowane rozwiązania i technologie

E-commerce Korallo.pl potrzebował wdrożenia dedykowanych reguł promocyjnych oraz rekomendowanych produktów na podstawie algorytmu rekomendacji opartego na danych, co skutecznie zwiększa sprzedaż i pomaga znaleźć komplementarne artykułu. Wprowadziliśmy również dodatkowe promocje w koszyku. Zintegrowaliśmy Magento z wewnętrznym dedykowanym systemem ERP, a także z systemem mailowym.

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy!