Wróć

mymaja.co.uk

Zobacz online

O kliencie

Maja Deli Corner Ltd to angielski biznes w rękach Polaków. Jest to sieć sklepów wielobranżowych znajdujących się na terenie Wielkiej Brytanii. Nasza firma brała udział w tworzeniu ich sklepu online.

Mymaja.co.uk to angielski sklep ze sprowadzaną z Polski żywnością. W asortymencie platformy znajdują się różne produkty spożywcze uwielbiane przez Polonię.

Gama produktów sklepu mymaja.co.uk jest szeroka, kupimy tam nabiał, mięso i wędliny, ale też artykuły domowe, a nawet mrożonki. Dla entuzjastów łakoci przygotowana została również słodka kategoria. A dietetyczne produkty można znaleźć w zakładce "zdrowa żywność".

Nasza rola

Analiza przedwdrożeniowa

Wdrożenie magento

Support techniczny

Kluczowe wdrożenia

Sklep Mymaja.co.uk debiutował w kanale sprzedaży online. Naszym zadaniem było stworzenie dedykowanych rozwiązań sprzedażowych w internecie. Ważnym aspektem była możliwość zakupu produktów na wagę, ze względu na specyfikację asortymentową sklepu z żywnością. Kluczowym zagadnieniem była także integracja z systemem kurierskim dowożącym żywność.

Zastosowane rozwiązania i technologie

Najważniejszym elementem przy tworzeniu sklepu było przebudowanie procesu zakupowego umożliwiajacego wybór daty i godziny dostawy. Do tego celu został wykorzystany mechanizm weryfikujacy trasę dostawy na wybranym przez klienta slocie czasowym pomiędzy magazynem, adresem klienta a także innymy punktami dostaw z już istniejacych zamówień. Na podstawie optymalizacji trasy przejazdu system weryfikuje możliwości dostaw w wybranym dniu i pokazuje dostępne sloty czasowe tak aby zamówienie mogłobyć dostarczone na czas a także by sam transport pojazdem chłodniczym był odpowiednio krótki.

Projekt wymagał integracji z wewnętrznym dedykowanym systemem ERP. Wdrożyliśmy również moduł usprawniający działania administratorów sklepu, dotyczący szybkiej obsługi zamówień czy produktów, a także marketingu i banerów promocyjnych.

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy!