Wróć

sklepogrodniczy.pl

Zobacz online

O kliencie

Firma WIALAN Langer i Wiatr Spółka Jawna to jedna z pierwszych prywatnych firm, która zaczęła swoją działalność już w latach 90. Firma nieprzerwanie realizuje swoje cele w sektorze rolniczym zapewniając maszyny produkcyjne oraz usługi, a także dostarczając środki ochrony ogrodów i pól uprawnych.

WIALAN swoją współpracę opiera na dwóch filarach. Działa bezpośrednio z producentami rolnymi oraz punktami handlowymi, a ich misja to:

„Powiększanie zasobów oraz kontynuowanie inwestycji koniecznych do rozwoju, a wszystko to, aby sprostać oczekiwaniom obecnych i przyszłych klientów".

Sklepgrodniczy.pl jest platfromą, na której można zaopatrzyć się w wiele artykułów z zakresu prac ogrodowych. W sklepie znajdziemy kategorie poświęcone uprawie i pielęgnacji roślin. WILAN oferuje także zaopatrzenie w czasie sezonów przetwórstwa, czy też grillowania .

Nasza rola

Konsultacja przed projektem

Wdrożenie magento

Autorski design

Support techniczny

Działania marketingowe

Kluczowe wdrożenia

Nie jest tajemnicą fakt, że przy każdym projekcie pojawiają się wyzwania np. ze względu na specyfikę branży. Oto kilka z nich, którym sprostaliśmy przy okazji projektu sklepu ogrodniczego:

  • Integracja z wewnętrznym dedykowanym systemem ERP
  • Wdrożenie zaawansowanej anlityki
  • Moduł usprawniający administratorów sklepu dotyczący szybkiej obsługi zamówień czy produktów, marketingu i banerów promocyjnych
  • Czytelnie skategoryować dużą liczbę produktów

Zastosowane rozwiązania i technologie

Zastosowaliśmy uproszczony proces zakupowy w tym łatwe rozróżnienie procesu między paragonem, a fakturą. Projekt wymagał integracji z systemem mailowym oraz z systemem Baselinker. Wdrożyliśmy dedykowane reguły promocyjne jak i dodatkowe promocje w koszyku oraz zaawansowane zestawy promocyjne. Aby ułatwić i usprawnić proces płatności oraz zwrótów dodaliśmy moduł przypominający o niezapłaconym zamówieniu i umożliwiający opłacenia go ponownie. Wdrożony moduł obejmuje również autoanulację zamówień nieopłaconych. Sklep został zintegrowany także z systemem ticketowym do obsługi zapytań klientów. Dodatkowo prowadziliśmy zaawansowane działania SEO.

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy!