Wróć

pysznybox.pl

Zobacz online

O kliencie

PysznyBox.pl to kolejny rozpływający się w ustach PROJEKT. Usługa ta ma ułatwić życie wszytskim smakoszom, którzy uwielbiają zdrowe i nietypowe posiłki. Czas to coś czego nie możemy kupić jendnak właścicielki tego pomysłu znalazły na to sposób. Ich box'y to oszczędność czasu na poszukiwaniach wyselekcjonowanych produktów i przede wszystkim długich godzin przy gotowaniu.

Autorki box'ów ustalają składniki posiłków, następnie wybierają regionalne produkty, pakują je i wysyłają je do Ciebie razem z przepisem. Z tym prostym rozwiązaniem nawet największy kuchenny sceptyk będzie zadowlony. A zaoszczędzony czas będzie można bezkarnie trwonić na JEDZENIE.

Do zadań ich klientów należy tylko połączenie i pokrojenie wszytskich składników. W zamian za tak proste czynności w kilka minut otrzymamy np. ramen, na którego gotowanie poświęca się kilka godzin.

Spróbujcie sami niecodziennych smaków w zwyczjany dzień! :)

Nasza rola

Analiza przedwdrożeniowa

Wdrożenie magento

Autorski design

Support techniczny

Kluczowe wdrożenia

Mimo, że gotowanie z Pysznymbox'em nie jest dużym wyzwaniem nawet dla najbardziej opornego kucharza, my musieliśmy sportać kilku szczególnym wymaganiom przy okazji tego projektu. Przede wszystkim musieliśmy otwarzyć nowy kanał sprzedaży tj. przenieść dotychczasowe działania offline do kanału online. Ważnym aspektem w sektorze food jest atrakcyjna prezentacja produktów - stawialiśmy na rozwiązania, które najlepiej wyeksponują przygotowane dania.

Zastosowane rozwiązania i technologie

E-commerce wymagał integracji z systemem kurierskim dowożączym żywność. Nasza rola polegała również na integracji z systemem oraz systemem marketing automotion.
Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy!