Wróć

recman.pl

Zobacz online

O kliencie

Marka Recman powstała w 1986 roku. Początkowo zajmowała się szyciem spodni jeansowych pod nazwą M.Tulwim. Teraz Recman.pl słynnie ze wspaniale skrojonych garniturów, koszul a także eleganckiej odzieży codziennej dla mężczyzn.

Pierwszy garnitur marki ujrzał światło dzienne w 1995 roku, a kilka lat później w 2004 roku powstał ich salon firmowy. Po osiągnięciu dużego sukcesu w 2008 roku właściciele sklepu Recman postanowili zbudować sieć salonów firmowych, a w późniejszym czasie dołączyli do kolejnego kanału sprzedaży - sklepu online.

Cieszymy się, że możemy brać czynny udział w rozwoju kanału dystrybucji online polskiej marki z długoletnim doświadczeniem i historią. Dziękujemy za zaufanie!

Nasza rola

Rozwój Magento

Support techniczny

Kluczowe wdrożenia

Prace nad tym E-commercem skupiały się na spersonalizowaniu pewnych rozwiązań. Klient prosił, abyśmy wdrożyli narzędzia, które ułatwią zarządzanie sklepem w tak dużej firmie jaką jest Recman Sp. z o.o. Poniżej przedstawiamy nasze działania:

  • Uproszczenie procesu zakupowego, w tym łatwe rozróżnienie procesu między paragonem, a fakturą
  • Integracja z systemem baselinker
  • Integracja z systemem marketing automotion

Zastosowane rozwiązania i technologie

W tym projekcie zastosowaliśmy moduł rekomendowanych produktów na podstawie algorytmu rekomendacji opartego na danych. Nasze działania obejmowały także integrację sklepu z wewnętrznym, dedykowanym systemem ERP.

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy!