ENOVA


Enova wyznacza najnowsze trendy. Jest pierwszym na rynku systemem ERP, który pozwala klientowi pracować na urządzeniach mobilnych, co daje możliwość zarządzania biznesem z każdego miejsca i o każdej porze.

Klienci korzystający z Enovy otrzymują do dyspozycji najnowocześniejszą i funkcjonalną technologię. Jej twórcy zadbali o to, aby była niezawodna, w pełni zintegrowana z innymi platformami, a równocześnie niewidoczna dla użytkowników.

Jako partnerzy Enovy oferujemy szereg rozwiązań, m.in.:

Poprzez profesjonalną analizę potrzeb klienta możemy zaproponować efektywne wdrażanie zintegrowanych systemów zarządzania systemów ERP/CRM

Optymalizacja procesów biznesowych firmy

Co decyduje o przewagach Enovy?

Funkcjonalność

Enova jest najnowocześniejszym systemem ERP/CRM dostępnym na rynku, co potwierdzają opinie specjalistów i rankingi. Dostosowuje się do potrzeb firmy i zmienia się razem z nią.

Usprawnia pracę w firmie i daje wszelkie narzędzia do nadzorowania i raportowania.

Personalizacja

System umożliwia elastyczne dostosowanie wyglądu i interfejsu do potrzeb firmy, co zapewnia o wiele większy komfort a jednocześnie wpływa na efektywność pracy.

Inteligencja

Enova to inteligentny system. Wspiera podejmowanie decyzji, eliminuje ryzyko popełniania błędów, udostępnia narzędzia raportowania i analizy.

Użytkownicy mogą korzystać z gotowych wzorców do raportowania, eksportować dane do arkusza kalkulacyjnego z dowolnego miejsca w systemie, a także generować wykresy i sprawozdania.

Modułowość

Systemem stworzony jest z modułów dedykowanych konkretnym działom w firmie, np: kadrom, płacom, działowi HR itp.

Moduły mogą funkcjonować oddzielne, ale mają wspólną bazę danych, co daje możliwość łatwego i szybkiego zarządzania.

Aktualność

Enova to system stale aktualizowany (m.in. do zmieniających się przepisów prawnych)i dostosowywany do najnowocześniejszych rozwiązań, jakie pojawiają się na rynku. Enova zwraca uwagę na realne potrzeby odbiorców – jest systemem dostosowywanym do potrzeb zgłaszanych przez klientów.

Skalowalność

Aplikację bardzo łatwo rozbudować, dzięki czemu może się ona rozwijać wraz z firmą.

Dla kogo Enova stanowi najlepsze rozwiązanie?

Enova to system dostosowany do biznesu, kompleksowo wspiera procesy realizacji zakupów, sprzedaży towarów i usług a także różne obszary i działania:

Kadry

Dzięki temu modułowi istnieje możliwość zapisywania danych personalnych pracowników, zleceniodawców i osób postronnych, a także uwzględnienie systemów wynagrodzeń i wszelkich innych danych związanych z ewidencją osobową.

Kalendarze

Funkcjonalne i ergonomiczne, pozwalają m.in. na definiowanie rozkładu czasu pracy, uwzględnianie odstępstw od grafiku itp.

Zarządzanie zasobami ludzkimi

Moduł idealny zarówno dla małych, jak i dużych firm. Umożliwia wystawianie ocen pracowniczych, ułatwia procesy rekrutacyjne, ułatwia ewidencjonowanie kursów i szkoleń.

Płace

Moduł umożliwia rozliczanie etatów i innych rodzajów umów, a także udzielanie pożyczek oraz zaliczek (opodatkowanych i nieopodatkowanych akonto wpłaty). System pozwala na ustalanie czasu pracy oraz bardzo swobodne definiowanie składników wynagrodzenia.

Deklaracje

Moduł zawiera kompleksowo deklaracje PIT i ZUS. System oblicza również dofinansowanie dla osób niepełnosprawnych.

 

Na podstawie licznych wdrożeń Enova potwierdziła swoją wartość biznesową w takich obszarach, jak:

Usługi i B2B

Administracja publiczna

Edukacja

Branża użyteczności publicznej i organizacje pożytku publicznego

Produkcja

Bankowość oraz ubezpieczenia

Logistyka i spedycja

Branża rozrywkowa

Biura rachunkowe i HR

Outsourcing pracowników

Branża nieruchomości i budownictwa

Inne

Porozmawiajmy o Twoim projekcie