KIM JESTEŚMY?

 

Teoretycznie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Praktycznie znamy się na technologii e-commerce, wdrożeniach Magento, marketingu internetowym i… jesteśmy w tym bardzo dobrzy, co potwierdza stale rosnące grono naszych Klientów.

Misją Velocity jest, aby powierzone nam zadania były realizowane sprawnie i na czas. Na nasz sukces składa się doświadczenie, zgrany zespół utalentowanych specjalistów, narzędzia i stałe podnoszenie kwalifikacji. Naszym klientom oferujemy doradztwo na każdym etapie projektu. Dokładamy wszelkich starań, aby zrealizowane projekty nie tylko działały bez zarzutu, lecz przede wszystkim osiągały założone rezultaty biznesowe.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

 

  • Wspieramy w określeniu wymagań systemowych, wypracowaniu strategii i dobieramy najbardziej efektywne technologie i narzędzia marketingowe.

 

  • Projektujemy, wdrażamy i rozwijamy platformy e-commerce, serwisy www i aplikacje WEB.

 

  • Wspieramy w marketingu. Wdrażamy marketing automation, prowadzimy kampanie w mediach społecznościowych i Google.

 

  • Nasza rola nie kończy się na po sfinalizowaniu wdrożenia. Służymy również naszą wiedzą, pomocą i doświadczeniem w dalszych etapach rozwoju biznesu.

NASI PARTNERZY

 

Realizując projekty dla naszych klientów zbudowaliśmy relacje z partnerami biznesowymi, którzy oferują najlepsze narzędzia na rynku i pozwalają zwiększyć efektywność projektów. Wśród naszych partnerów są m.in:

 

partnerzy

sare_1baselinkersalesmanago1taskcentreenova_1

Porozmawiajmy o Twoim projekcie